آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dialer theme Flat Black Blue v1.2

Dialer theme Flat Black Blue تم مخصوص نرم افزار ExDialer  می باشد. این تم به صورت آبی رنگ و با انیمیشن های سه بعدی و بسیار جذاب ارائه شده است. برای استفاده از این تم در ابتدا بایستی نرم افزار ExDialer  را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده باشید. رابط کاربری این پوسته به رنگ های سفید و آبی عرضه گردیده است . نرم افزار ExDialer  را روی گوشی خود نصب نموده و سپس طبق دستورالعمل برنامه عمل نمایید و پوسته را بر روی دیوایس اندرویدی خودتان نصب نمایید.

ویژگی های اصلی:

نصب نرم افزار ExDialer  و پوسته آن

رابط کاربری آبی و سفید نرم افزار

طراحی بسیار شیک و مدرن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود