آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monster Rush! v1.0.0 + data

در بازی Monster Rush شما بایستی برای مردم کار کنید و به عشق آن ها مبارزه نمایید. وارد دنیای حماسی راش شده و هیولاها را برای همیشه نابود نمایید. در این سفر حماسی به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید. کمانداران و شوالیه های مورد نظر خود را انتخاب نموده و در نهایت دشمنان خود را نابود کنید. برای نابود کردن دشمنان و هیولاها بایستی از استراتژی های مدرنیزه خود استفاده کنید و آن ها را به کار ببرید. قلعه های خود را ارتقا دهید و آن ها را سفارشی کنید. شوالیه های جدیدی را استخدام کنید و به سمت هیولاها حرکت نمایید.

ویژگی های بازی :

استخدام شوالهی های مختلف در بازی

نابود کردن تمام هیولاها

استفاده از تاکتیک های دفاعی

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود