آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Daddio 2 v1.6

به Daddio کمک کنید تا بتواند نامزد خود را از دست دشمنان نجات دهد. برای این کار شما باید از موانع متعددی عبور نمایید. از سلاح های فانتزی و منحصر به فرد برای نجات دوست دختر خود استفاده نمایید. توضیحات فوق مربوط به بازی Super Daddio 2 می باشند. حالت همه جانبه و یا سیستم مبارزه را انتخاب نمایید و بازی را آغاز کنید. به یاد داشته باشید که در صورت تمایل قادر به استفاده از کلیدهای arrow  برای کنترل بهتر بازی و چپ و راست شدن نیز خواهید بود. جلوه های صوتی به کار رفته در بازی نیز به صورت حرفه ای طراحی شده اند.

ویژگی های اصلی:

استفاده از کلیدهای میانبر arrow 

فعال بودن حالت همه جانبه

گرافیک پیکسلی و فانتزی

گیم پلی جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود