آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

exDialer i7 Black theme v1.2

تم سیاه exDialer i7 Black theme مخصوص نرم افزار کاربردی تماس exDialer می باشد. لطفا توجه داشته باشید که این پوسته تنها مخصوص نرم افزار exDialer می باشد. اگر از ظاهر تکراری این برنامه خسته شده اید می توانید با نصب این تم بر روی گوشی یک تغییر بزرگ را در برنامه ایجاد نمایید. منتظر به روز رسانی های مخصوص این تم نیز باشید. 

به یاد داشته باشید که قبل از نصب پوسته حتما و حتما برنامه exDialer  را در گوشی خود نصب نمایید

پشتیبانی از صفحه نمایش های :

hdpi 480×800
– xhdpi 720×1280
– xxhdpi 1080×1920

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود