آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Secret Phone trail v2.0.2

Secret Phone یک دفترچه تلفن پنهان شده دررون گوشی شماست! این برنامه کاملاً از تمامی جهات پنهان است. آیکانی در لیست برنامه‌ها نخواهد بود و با باز کردن آن نیز ردی از آن بر جای نخواهد ماند، استتار کامل! با استفاده از این برنامه می‌توانید دفترچه تلفن محرمانه خود را داشته باشید و می‌توانید از طریق آن به ارسال و دریافت اس ام اس‌های خصوصی بپردازید که در برنامه پیش‌فرض اس ام اس گوشی‌تان به نمایش در نخواهند آمد. این برنامه دارای یک مرورگر وب اختصاصی با پشتیبانی از فلش است که با استفاده از آن می‌توانید بدون بر جای گذاشتن هیچگونه ردی به مرور وب بپردازید. همچنین می‌توانید کلمات عبور خود را در این برنامه ذخیره کرده و امن نگاه دارید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • خب الان ک غیبه من چطوری واردش بشم کارمو باش انجام بدم؟

  • سلام برنامه خوبی است ولی دسترسی به او مشکل است

  • خب الان ک غیبه من چطوری واردش بشم کارمو باش انجام بدم؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود