آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beast Towers v1.2 + data

انسان‌ها در حال حمله به قلعه شما هستند، اما شما از آن دفاع خواهید کرد! هیولاهای خود را احضار کرده و آن‌ها را شکست دهید! می‌خواهید یک بازی دفاعی واقعی را بازی کنید؟ اگر می‌خواهید بازی متفاوتی را تجربه کنید، حتماً Beast Towers را بازی کنید.

ویژگی‌ها:

نبردهای واقعی سبک دفاع از قلعه را به صورت سه‌بعدی تجربه کنید

برج‌های هیولایی جدید را باز کرد و آن‌ها را ارتقاء دهید

دارای 40 برج مختلف برای ساخت سپر دفاعی شما

شامل بیش از 15 قابلیت مختلف، ابر نفرین را احضار کنید!

دارای بیش از 60 دشمن مختلف، غول‌ها را شکست دهید تا به شما ملحق شوند!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود