آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Asylum Night Shift 2 v1.0

آیا خواهید توانست پنج شب دیگر در تیمارستان دوام بیاورید؟ به شغل نگهبانی در شیفت شب تیمارستان خوش آمدید. در Asylum Night Shift 2 شما در شیفت زیرزمین کار می‌کنید، که متأسفانه برای نگهداری بیماران طراحی نشده است! در این بازی شما باید از طریق دفتر نگهبانی خود در طول شب مراقب بیماران روانی باشید، و اطمینان حاصل کنید که وارد اتاق شما نمی‌شوند!

ویژگی‌ها:

اجازه ندهید ژنراتور از کار بیفتد وگرنه برق قطع خواهد شد

دارای یک نقشه تعاملی که در آن می‌توانید درها را باز و بسته کنید

ردیاب بیمار به شما امکان می‌دهد بر حرکات بیماران نظارت کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود