آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cup Of Owl Pro v1.0.0

والپیپر زنده Cup Of Owl Pro دوست‌داشتنی‌ترین موجود بر روی زمین را برای شما به نمایش در می‌آورد. این والپیپر زنده دارای ویژگی‌های تعاملی و قابلیت‌های سفارشی‌سازی بسیاری است تا بتوانید بیشتر از آن لذت ببرید! امیدواریم این جغد کوچک همراه دلپزیری بوده و هنگامی که نیاز دارید لبخند را به لب‌های شما بیاورد.

ویژگی‌ها:

آن را نوازش کرده و واکنش‌های مختلفی ببینید!

از احساسات مانند دنیای واقعی لذت ببرید

قابلیت سفارشی‌سازی پس‌زمینه و ویژگی‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود