آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Grumpy Boo Pro v1.0.6

والپیپر زنده Grumpy Boo Pro یک توپ پشمالوی اخمو را بر روی صفحه خانگی دستگاه اندرویدی شما به نمایش در می‌آورد. در نسخه پروی این والپیپر زنده دوست‌داشتنی همه ویژگی‌ها و آیتم‌ها در دسترس هستند.

ویژگی‌ها:

فاقد تبلیغات مزاحم

از احساسات زنده لذت ببرید

آن را لمس و نوازش کرده و واکنش‌های مختلفی ببینید!

قابلیت سفارشی‌سازی تصویر زمینه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • متشکرم همیشه متفاوت ترین نرم‌افزار ها و بازی ها رو اینجا میشه پیدا کرد مثل این والپیپر باحال

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود