نرم افزار ثبت قند خون آیکون

Diabetes:M

نرم افزار ثبت قند خون
4.6 (17447) امتیاز در گوگل‌پلی
سلامت , نرم افزار

متاسفانه بسیاری از هم وطن های مان این روز ها با بیماری دیابت(قند) دست پنجه نرم می کنند این بیماری که بدلیل عدم تولید انسولین در بدن به وجود می آید مشکلات بسیاری را برای بیماران به وجود می آورد.اما با کنترل قند خون می شود مشکلات این بیماری را کاهش داد برای همین امروز نرم افزار Diabetes:M را که به شما در کنترل قند خون تان کمک می کند معرفی می کنیم.

این برنامه که برای مدیریت بهتر بیماری دیابت نوع یک و دو طراحی است قادر است تمامی جنبه های تاثیر گذار در این بیماری را دنبال کرده و در انتها به شما گزارش دهد همچین می تواند این گزارش را برای پزشک تان نیز ایمیل کند.

در بخش مختلف برنامه ابزار هایی وجود دارد که با بهره گیری از آن می توانید میزان گلوکز را اندازه گیری کنید و همچنین میزان انسولین را بررسی نمایید.

البته اگر از میزان قند غذایی که می خورید اطلاع ندارید می توانید از پایگاه داده بزرگ برنامه استفاده کنید تا از اثرات بالا رفتن قند خون تان به دلیل تغذیه نامناسب جلوگیری کرده باشید.

 

ویژگی ها :

دریافت خروجی گزارش به صورت PDF و XLS

امکان اتصال به دستگاه های اندازه گیری قند خون از طریق بلوتوث

 

تغییرات نسخه 8.0.1 :

رفع مشکل اسکن با nfc در برخی دستگاه ها

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : متغیر با نوع دستگاه و بالاتر
  • نسخه کنونی : 8.0.1
  • اندازه : 21M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/08/11
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود