آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Music In Place v1.0.1

نرم افزار Music In Place  برای این طرحای شده است تا فایل های صوتی را با کیفیت بسیار بالا برایتان پخش نماید. موسیقی های خود را با این نرم افزار پخش نموده و از اکولایزرهای گوناگون برای افزایش قدرت و کیفیت صدا نیز استفاده نمایید. آلبوم های جدید را از پوشه انتخاب نموده و به راحتی با پلیر اندروید کار نمایید . این برنامه از ویرایشگر تگ نیز پشتیبانی می نماید. شما می توانید رنگ برنامه را عوض کنید و رنگ ها و پوسته های متعددی را برای نرم افزار انتخاب نمایید. همچنین خاطر نشان می کنیم که تنظیمات EQ  در دسترس می باشند.

ویژگی های اصلی:

پخش فایل ها و آلبوم های صوتی از پوشه

ایجاد اکولایزرهای سفارشی

رابط کاربری زیبا و شیک

سفارشی کردن EQ  ها

سفارشی کردن نرم افزار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود