آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Scotland Yard v1.0

 بازی Scotland Yard حدود 30 سال پیش برای کنسول های مختلف و قفدیمی عرضه شده که طرفداران زیادی در سراسر جهان داشته و اکنون برای اندروید ارایه گردیده است . داستان این بازی به این صورت است که آقای X  به صورت ناگهانی در یکی از شب ها در شهر لندن ناپدید شد. این تنها سرنخ شما است. اکنون سوال اینجاست که در کدام قسمت از شهر لندن از آقای X  استفاده می کنند ؟ شما در این بازی وظیفه دارید تا با جستجوهای تاکتیکی و منحصر به فرد خود آقای ایکس را پیدا کنید و مراحل را به اتمام برسانید. به عنوان یک فرد باهوش عمل کرده و آقای ایکس را پیدا نمایید.

ویژگی های اصلی:

ارائه شده به صورت چند نفره و آنلاین

پیدا کردن آقای X  در شهر لندن

گیم پلی اعتیاد آور و جذاب

گرافیک اچ دی بازی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود