آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Origami Crush Gamers Edition v1.7.9

Origami Crush Gamers Edition نام یک بازی قدیمی برای دیوایس های اندرویدی به شمار می رود. در این بازی شما وظیفه دارید هواپیمای خودتان را انتخاب کنید و سپس دشمنان را در طول مسیر نابود نمایید و آن ها را بکشید. کارفرمایان جدید را مورد ضرب و شتم قرار داده و مهارت های جدیدی را به دست آورید. با جمع آوری امتیازات می توانید مهارت های خود را بهبود ببخشید. با چالش های متنوعی نیز رو به رو شوید. منتظر به روز رسانی ها و آپدیت های بعدی بازی نیز باشید.

ویژگی های اصلی:

مواجه شدن با چالش های متنوع و فانتزی

نابود کردن و ضرب و شتم دشمنان

گرافیک خیلی خوب بازی

انتخاب هواپیمای مورد نظر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود