آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Snake – Shadow Edition 1.0.4

آیا در مورد اندروید نسخه 5.0 آبنیات‌چوبی هیجان‌زده‌ شده‌اید؟ همانند ما عاشق سبک طراحی متریال می‌باشید؟ از طرفداران بازی کلاسیک مار هستید؟ به هر حال جوابتان هرچه باشد، بهتر است حداقل یک بار بازی Snake – Shadow Edition را امتحان کنید.

ویژگی‌ها:

دارای طراحی زیبا به سبک متریال با الهام از بازی کلاسیک نوکیا

با استفاده از سرویس بازی گوگل پلی با دیگران به رقابت بپردازید

کنترل‌های سریع و ساده که با هر گوشی و تبلتی سازگار است

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود