آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cthulhu v Santa Claus v1.0 + data

در بازی Cthulhu v Santa Claus ماجراجویی‌های یک کاتولوی کوچک را تجربه کنید که سعی می‌کند هدایای خود را از بابا نوئل بگیرد! از الف‌های خائن و زرادخانه‌هایشان عبور کرده و بابانوئل را تا در سراسر زمین و فراتر از آن دنبال کنید تا به جایزه نهایی دست پیدا کنید.

ویژگی‌ها:

در نقش بچه کاتولو بازی کنید

در دنیا به دنیال بابائونل بدوید و مناطقی مانند آفریقا و ریو دو ژانیرو را ملاقات کنید!

قفل لباس‌های مختلف را برای کاتولو باز کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود