آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cavemania v1.5.0

در بازی Cavemania شما بایستی به قهرمان بازی کمک کنید تا بتواند قبیله خود را دوباره دور هم جمع کند. از ماموریت های بی وقفه و هیجان انگیز نهایت لذت را ببرید. دشمنان خود را برای همیشه نابود کرده و امتیازات متعددی را به دست آورید . واحد های ساختمان و صنعتی خود را به صورت کامل ارتقا دهید . با ساخت و ایجاد ساختمان های متنوع و قدرتمند می توانید به راحتی از قبیله خود دفاع کنید و به دشمنان اجازه حمله ندهید.

ویژگی های اصلی:

ارتقا ساختمان های موجود

جمع آوری مجدد قبیله

نابود کردن دشمنان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود