آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Crossing Dead 1.0

در بازی The Crossing Dead  شما بایستی تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و از جاده ای که پرشده از زامبی ها ، به سلامت گذر کنید . اگر طرفدار بازی Zombie Highway هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی هیجان انگیز و جذاب را از دست ندهید . زامبی ها را نابود کنید و به سطوح بعدی صعود نمایید. برای نابودی زامبی ها می توانید از سلاح ها و تفنگ های لیزری ، تپانچه و سلاح های آب پاش نیز استفاده نمایید. نمرات متعددی را به دست آورده و آن ها را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید .

ویژگی های اصلی:

صعود به مراحل بالاتر

گرافیک بسیار زیبا و جذاب

وجود قدرت های یو پس اس

ارتقا سلاح ها و اقلام مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود