آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Imoji for Messenger 1.0.5

نرم افزار Imoji for Messenger به شما اجازه می دهد تا به شکلک های متعددی دسترسی داشته باشید . با داشتن این برنامه در گوشی خود می توانید میلیون ها imojis  را با دیگران به اشتراک بگذارید . برچسب ها و اموج های زیبا را برای خود جمع آوری نمایید. با نصب این استیکرها می توانید پیام های خود را به صورت کامل سفارشی سازید . در حال حاضر برای هر پیامک استیکرهای جذاب و منحصر به فردی وجود داشته که می توانید از آن ها استفاده نمایید. اموج های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اصلی:

در دسترس بودن شکلک های فانتزی

وجود اموج های منحصر به فرد

رابط کاربری و زیبا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود