آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

CLASSICAL MUSIC FOR KIDS v1.0

CLASSICAL MUSIC FOR KIDS یک ابزار بسیار مناسب و کاربردی برای کودکان می باشد. با حیوانات در ارتباط باشید و برای آن ها لالایی بخوانید . به راحتی آهنگ بنوازید و به موسیقی های کلاسیک گوش دهید . این برنامه اطلاعات جامعی درباره خوانندگان و نوازندگان محبوب جهان در اختیار شما عزیزان کی گذارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید . از این پس در مورد آلات موسیقی اطلاعات به دست آورید. شیوه زندگی آهنگ سازان بچه ها را بخوانید و مطالعه فرمایید. این برنامه بهترین روش دریافت اطلاعات سبک های موسیقی برای کودکان نیز می باشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود