آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dr. Panda’s Toy Cars v1.3

بازی Dr. Panda’s Toy Cars  ترکیبی از اکتشافات و نگهبانی برای دیوایس های مبتی بر اندروید می باشد. بزرگ ترین بازی multi-player  را برای خودتان ایجاد نمایید. در شهرستان های بزرگ کاوش کرده و با ماشین های اسباب بازی در شهر پاندا رانندگی کنید . ماشین های این پاندا را به صورت کامل کنترل کرده و از تصورات خود برای به اتمام رساندن مراحل نیز استفاده نمایید . با بیش از 8 وسیله نقلیه در شهرستان کاوش کرده و حرکت نمایید . این بازی بدون محدودیت های مختلف عرضه شده است .

ویژگی های اصلی:

عرضه بازی بدون محددویت های خاص

کاوش در شهرستان های مختلف

وجود 8 وسیله نقلیه

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود