آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Catch the Pets 1.0.0

Catch the Pets! یک بازی سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که تمامی اعضای خانواده می‌توانند آن را انجام داده و از آن لذت ببرند. جلوتر فکر کرده و سعی کنید همه حیوانات خانگی را بگیرید! این بازی شانسی نیست و بیشتر به استراتژی بستگی دارد تا شانس. روباه باهوش‌ترین است، پس سعی کنید اول خوک‌های نادان و خرگوش‌ها را بگیرید. بر روی شش ضلعی‌ها لمس کنید تا به پایین سقوط کنند. هدف شما در این بازی این است که حیوانات را محاصره کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود