آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Narborion 2: The God of Orcs v1.0.0.0

Narborion 2: The God of Orcs  بیانگر داستان و قصه اورک ها می باشد. اورک ها به سرزمین شما حمله کرده اند و شما بایستی آن ها را نابود کنید. این بازی تریکبی از بازی نبرد و گیم بوک می باشد. قهرمانان خود را انتخاب نموده  وارتش خود را جمع آوری نمایید. شما می توانید به یک قهرمان خیلی خوب در بازی تبدیل شوید. 50 مبارز در بازی قرار داده شده که قادر به انتخاب آن ها خواهید بود. هیولاهای عجیب و غریب را پیدا کرده و آن ها را نابود نمایید. این بازی خدای اورک ها می باشد ، پس لازم است در طول راه مواظب باشید.

ویژگی های اصلیک

مبارزه با اورک ها و اجنه ها

سفاریش کردن سلاح ها

بهترین بازی گیم بوک

انتخاب قهرمانان موجود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود