آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PitchBlack™ (SpaceGrey) Theme v1.4

PitchBlack™ (SpaceGrey) Theme یک تم تیره برای دستگاه‌های اندرویدی است که ترکیبی از رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری را به شما ارائه می‌کند. در این تم پنل اعلان‌ها به صورت شفاف بوده و تصاویر زمینه و آیکان‌ها به رنگ خاکستری هستند. این تم مخصوص موتور تم CM12 ساخته شده است. این تم بسیاری از قسمت‌های گوشی مانند انواع صداهای زنگ و اعلان، فونت‌ها، نوار ناوبری، تنظیمات، رابط کاربردی سیستم، شماره‌گیر، گوگل پلاس، مرورگر و بسیاری بخش‌های دیگر را تغییر داده و از رزولوشن‌های mdpi، hdpi، xhdpi و xxhdpi پشتیبانی می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود