آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fireball Live Wallpaper Pro v2.0.0

Fireball Live Wallpaper Pro یک والپیپر زنده است که رنگش از قرمز گرم تا آبی درخشان تغییر می‌کند تا سطح باتری دستگاه شما را منعکس نماید. این تم همیشه در حال تغییر، بسیار زیبا و کاربردی می‌باشد. می‌توانید این والپیپر را طبق سلیقه خود سفارشی کنید، رقص نور نرم و یا والپیپر 8 بیتی کلاسیک، کدامیک را انتخاب می‌کنید؟

ویژگی‌های نسخه پرو:

ارائه قابلیت‌های سفارشی سازی بیشتر

قابلیت تغییر رنگ چراغها

اضافه کردن جلوه‌های ویژه پیکسلی

بدون نیاز به هیچ‌گونه مجوز

تغییرات نسخه 2.0.0 :

امکان تغییر رنگ و افزایش سرعت امواج

اضافه شدن امواج انرژی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود