آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Toggle 3G PRO v3.2.44

نرم افزار Toggle 3G PRO همراه با رابط کاربری ساده ، زیبا و ویدجت اختصاصی خود به شما اجازه می دهد تا اتصالات تلفن همراه اندرویدی خود را مدیریت و کنترل نمایید. اگر می خواهید این برنامه را بر روی آب نبات چوبی نصب کنید بایستی حتما گوشی اندرویدی خود را روت نمایید. برای راحتی کار می توانید ویدجت این برنامه را در صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود قرار داده و سپس به صورت مستقیم بر روی برنامه کنترل نمایید. از این پس تمامی اتصالات مربوط به اینترنت را پیگیری نمایید.

ویژگی های اصلی :

بررسی اتصالات مربوط به اینترنت و پیگری آن

وجود ویدجت اختصاصی برای قرار دادن در صفحه

رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود