آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mine Quest – Craft and Fight v1.2.3

در معدن دستی Mine Quest – Craft and Fight کاوش کرده و مراحل را به انجام برسانید .داستان این بازی به این صورت است که یک معدن چی کوتوله به صورت کاملا ناگهانی یک پری دریایی را پیدا کرده و اکنون برای سفر به یک مکان امن به یک کشتی نیاز دادر. شما بایستی این کشتی را برای کوتوله معدنچی فراهم کنید تا بتواند از دریا عوبر نموده و مراحل را به انجام برساند. خودتان را برای یک سفر فانتزی و ماجراجویی و حماسی به دریا آماده نمایید. از مصنوعات مختلف استفاده کرده و در زمین کاوش نمایید. در مورد سرنوشت این معدن چی و پری دریایی تصمیم بگیرید.

ویژگی های اصلی :

پیدا کردن سرنخ های متعدد در بازی

شرکت کردن در سفر حماسی

گیم پلی جذاب و فانتزی

مبارزه با هیولاها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود