آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beef Over Germany v2.0.0 + data

Beef Over Germany نام یک بازی مبارزه ای این بار برای دستگاه های اندرویدی می باشد. در این بازی بایستی مبارزان خود را انتخاب کنید و سپس در شهرهای کشور آلمان به مبارزه با دیگران بپردازید.  قهرمان خود را انتخاب کرده و سپس با حریفان و مبارزان مقابله نمایید و ان ها را برای همیشه شکست دهید. شخصیت های مورد علاقه خود را سفارشی ساخته و قدرت و توانایی آن ها را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. گیم پلی این بازی به صورت اعتیاد آور و گرافیک ان به صورت سه بعدی ارائه شده است.

ویژگی های اصلی:

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

سفارشی کردن قدرت قهرمانان

انتخاب مبارزان حرفه ای

گیم پلی جذاب و فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود