آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pixel Wizard: 2d Platform RPG v26

آیا آماده هستید که به سمت مدرسه های قدیمی حرکت نمایید ؟ Pixel Wizard: 2d Platform RPG  نام یک بازی ماجراجویی جدید اما در سبک کلاسیک و گیم پلی کلاسیک ارائه شده است. این بازی شما را به یاد سگا خواهد انداخت. این بازی جزو یکی از بهترین بازی های کلاسیک یا نقش آفرینی یا همان RPG بوده که طرفداران زیادی دارد. شما باید از قعله به یک جنگل خالی از سکنه سفر کنید. در طول سفر خود مراقب موانع باشید. با دشمنان به صورت کامل مبارزه نموده و از موانع به خوبی عبور نمایید.

ویژگی های اصلی:

عبور کامل از موانع و دشمنان

گیم پلی کاملا کلاسیک

گرافیک خیلی خوب بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود