آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Slashing Demons 1.1

Slashing Demons داستان ناگفته یک نبرد بی‌پایان میان انسان و نیروهای آسمانی است. صدها سال پیش، حرص و طمع انسان باعث خشم خدایانی شد که تصمیم گرفتند برای نابود کردن بشریت هیولاهای غول‌پیکری را اعزام کنند. تمامی ارتش‌ها در دفاع از زمین شکست خوردند و شما آخرین امید بازماندگان هستید. آیا به اندازه کافی شجاع خواهید بود تا هیولاهای خدایان را شکست داده و سرنوشت بشریت را تغییر دهید؟

ویژگی‌ها:

دارای گرافیک فوق‌العاده

موسیقی پس زمینه گیرا به سبک راک

گیم‌پلی اعتیادآور و شهودی

تجربه‌ای چالش‌برانگیز

بیش از 10 شخصیت مختلف برای باز کردن

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود