آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Paris Dossier Adventure v1.1

در بازی The Paris Dossier Adventure شما در نقش Artemis یک جاسوس حرفه ای هستید. در این بازی شما باید به دنبال یک خائن بگردید. زندگی در فرانسه بدون شک بسیار سخت و دشوار خواهد بود. وارد اتاق های مرموز شده و دوستان خود را به چالش بکشانید. تمام تلاش و کوشش خودتان را به کار بگیرید و سپس ماجراهای مربوط به قتل را به انجام برسانید. گرافیک این بازی همراه با موتور سه بعدی و وضوح بسیار بالا ارائه شده است که توصیه می کنیم حتما آن را امتحان نمایید. اشیای پنهان و سرنخ ها را پیدا کرده و ماجراجویی های خود را تکمیل کنید.

ویژگی های اصلی:

تکمیل کردن ماجراجویی ها

کشف اسرارها در بازی

گیم پلی شگفت انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود