آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Turtle Trails – Save Me! v1.0.0 + data

به لاک پشت کمک کنید تا بتواند تخم بگذارد و زنده بماند. در بازی Turtle Trails – Save Me بایستی به این لاک پشت دوست داشتنی کمک کنید تا بتواند به راحتی از موانع عبور کند و با خطرات طبیعی رو به رو شود و با آن ها دست و پنجه نرم کند. در طول راه شما باز موانع متعددی برخورد خواهید کرد. گرافیک این بازی ، گیم پلی و موتور گرافیکی آن به صورت کاملا حرفه ای طراحی و تدوین شده اند. کنترل این لاک پشت دوست داشتنی را در دست گرفته و به یک دونده بی پایان تبدیل شوید.

 

ویژگی های اصلی:

به دست گرفتن کنترل لاک پشت دوست داشتنی

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

گیم پلی بی نظیر و فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود