آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Radio Noise FM – Pro v6.5.2

Radio Noise FM – Pro نام یک نرم افزار کاربردی برای گوش دادن به رادیو اینترنتی به صورت آنلاین می باشد. از ان پس به راحتی و سر ساعت به اخبارهای آنلاین گوش فرا دهید. این نرم افزار به صورت کامل از scrobbling  پشتیبانی می نماید. توجه داشته باشید که میزان ارسال بیت به صورت 256، 128، 96 انجام می گیرد. فرکانس ها هم به صورت کیلو هرتز روانه می شوند. برنامه قادر است به صورت کاملا خودکار فرکانس های رادیویی را برای شما پیدا کرده و در اختیار شما بگذارد.

ویژگی های اصلی:

میزان ارسال بیت: 256، 128، 96 kBits

دریافت خودکار فرکانس های رادیویی

رابط کاربری زیبا و شیک

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود