آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Carousel – Dropbox Photos v1.11

اگر از فضای ذخیره‌سازی ابری دراپ‌باکس استفاده می‌کنید، حتماً عاشق Carousel – Dropbox Photos خواهید شد. این برنامه یک گالری است که روشی سریع‌تر، زیباتر و به طور کلی بهتری برای مشاهده عکس‌ها و ویدیوهایی که در دراپ‌باکس ذخیره می‌کنید، در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه به شما امکان می‌دهد همه تصاویر و ویدیوهای خود را یکجا مشاهده کنید، آن‌ها را به صورت خودکار سازماندهی کرده و از آن‌ها در دراپ‌باکس بک آپ بگیرید.

ویژگی‌ها:

همه تصاویر و ویدیوهای موجود در گالری گوشی و دراپ‌باکس را یکجا ببینید

بدون پر کردن حافظه دستگاه خود همه تصاویر خود را همه جا همراه خود داشته باشید

به صورت خودکار از عکس‌های خود در دراپ‌باکس پشتیبان تهیه کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود