آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Creature Racer v1.2.20

به دنیای دیوانه‌وار مسابقات اتومبیل‌رانی حیوانات خوش آمدید! در بازی Creature Racer با سرعت هرچه تمام‌تر رانندگی کرده و در سرعت‌های بی‌پروا و مسیرهای خطرناک، رقیبان خود را از میدان به در کنید. از موانع ناخواسته دوری کنید و با استفاده از قدرت‌های ویژه خود مسابقه را به پایان برسانید.

 

ویژگی‌ها :

به جمع‌آوری بیش از 20 موجود بی‌رحم بپردازید

مهارت‌های خود را در مسیرهای هیجان‌انگیز محک بزنید

دارای چهار حالت مختلف برای بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود