آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Perfect Braid Hairdresser 1.0.8

در بازی Perfect Braid Hairdresser شما بایستی مدل های متعددی را درست کرده و آن ها را تحویل دهید. دختر شایسته را درست کنید و چهره او را آرایش نموده و در نهایت او را سفارشی سازید . موهای دختران و شخصیت های این بازی را کوتاه کرده و به درستی آن ها را آرایش نمایید. این بازی برای دختران و دختر بچه ها بسیار مناسب و کاربردی بوده  وبدون شک برای آن ها بسیار لذت بخش و هیجان آور نیز خواهد بود. بافت حرفه ای مو و پیچش آن ها به همدیگر را به راحتی یاد بگیرید و این کار را بر روی شخصیت ها انجام دهید.

ویژگی های اصلی:

آموزش بافت مو به صورت حرفه ای

آرایش کردن دختران و شخصیت ها

بسیار جذاب برای دختران

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود