آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Archery Zombies v1.2

Archery Zombies به شما اجازه می دهد تا با زامبی های مختلفی رو به رو شده و آن ها را برای همیشه از بین ببرید. تیر و کمان خودتان را بردارید  وبه سمت زامبی های وحشتناک حرکت نمایید و نابودی آن ها را آغاز کنید. این بازی جزو یکی از بهترین بازی های تیراندازی برای دستگاه های اندرویدی محسوب می شود. دوستان خود را نجات داده و دشمنان را برای همیشه نابود کنید. آیا شما برای شکار و نابود کردن روز افزون زامبی ها آماده هستید ؟ با چالش های جدیدتر و متنوعی رو به رو شده و مراحل این بازی را به اتمام برسانید.

 

ویژگی های اصلی:

به اتمام رساندن مراحل بازی

مواجه با چالش های جذاب

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود