آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PCB Purple ⁞ TSF Shell 3 Theme v2.0

PCB Purple ⁞ TSF Shell 3 Theme یک تم منحصربه‌فرد برای TSF Shell است که با موضوع مدارهای چاپی PCB ارائه می‌شود. در طراحی این تم بیشترین توجه به جزئیات صورت گرفته است. با استفاده از این تم تصاویر واضحی از مدارهای الکترونیکی زینت‌بخش بسیاری از عناصر گرافیکی TSF Shell خواهند شد.

ویژگی‌‌ها:

تغییر تمامی عناصر TSF Shell با دقت پیکسلی

دارای تعدادی والپیپر سفارشی برای هماهنگ‌سازی با تم

می‌توانید از رنگ‌های مختلف (در صورتی که آنها را نصب کرده‌اید) استفاده کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود