آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Debate Chronicles Day 1 v2.2 + data

در بازی ماجراجویانه فلسفی Debate Chronicles Day 1 پس از یک رویای اسرارآمیز در شب تولد 16 سالگی‌اش، جس برای کشف حقیقت وجودش دنیای خود را وارونه می‌کند. او همراه با ترس با واقعیت‌های کاذب دنیای اطرافش روبرو شده و پناهگاه خود را در پست‌مدرنیسم دلوزی می‌یابد. او در دبیرستان یک مربی را پیدا می‌کند که همان نقطه تحولی که برای جس اتفاق افتاده را تجربه کرده است، به همراه دوستانی که با فکری باز به اندازه کافی برای دوباره فکر کردن به دنیای خود شجاع هستند، او از این فرصت استفاده می‌کند تا دنیای خودش را دوباره بسازد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود