آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Floorless Fortress Room Escape v1.0

Floorless Fortress Room Escape یک بازی ساده و در عین حال چالش‌برانگیز و اعتیادآور است که دارای بیش از 70 مرحله مختلف می‌باشد. در این بازی باید در حالی که سعی می‌کنید از اتاق‌های بیشتری عبور کنید، باید از موانع نیز دوری کنید. در مدت زمان مشخص به جمع‌آوری میوه‌ها بپردازید. در هر اتاق هدف اصلی شما این است که از آن جان سالم به در برده و از در خارج شوید.

ویژگی‌ها:

دارای سه حالت نرمال، زمانی و رکورد زنی

72 مرحله که هرچه در آن‌ها پیشروی کنید، چالش‌برانگیزتر خواهند شد

6 نوع تله متنوع، 7 آیتم قدرتی و 3 حالت مختلف برای کنترل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود