آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beatdown! v1.3

Beatdown! یک بازی سرگرم کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که قهرمان آن به صورت اشتباهی از کارش اخراج می‌شود و برای انتقام گرفتن از رئیس و به زمین زدن او، با هرکسی که بر سر راهش ظاهر می‌شود مبارزه می‌کند. این بازی از ژانر کلاسیک ضرب و شتم الهام گرفته است.

ویژگی‌ها:

20 مرحله، 5 غول، 5 محیط و 30 نوع دشمن

دارای حالت بازی بی‌پایان

حملات ترکیبی و ضربات خشم

سه حالت کنترلی مختلف

دستاوردهای گوگل پلی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود