آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Climax v1.2.0

آیا فکر می کنید که شما همه چیز را در مورد سینما و دنیای تئاتر می دانید ؟ در بازی Climax  شما به یک مسابقه خسته کننده و جذاب و هیجان انگیز دعوت خواهید شد. بیش از 50 بازی کوچک در این بازی گنجانده شده که بایستی آن ها را به اتمام برسانید. گرافیک این بازی به صورت سرگرم کننده ، لطیف و هیجان انگیز ارائه شده است. گیم پلی این بازی همچنین به صورت متنوع و جذاب عرضه شده که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. با چالش های مستمر و فانتزی رو به رو شوید.

ویژگی های اصلی :

مواجه شدن با چالش های روزمره

گرافیک بسیار عالی بازی

گیم پلی جذاب و فانتزی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود