آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Thomas & Friends: Go Go Thomas v2.0.1

Thomas & Friends: Go Go Thomas یک بازی سرعتی سرگرم کننده برای کودکان است که در آن می‌توانید با لوکوموتیوهای دیگر مسابقه داده و یا برای رقابت با یکی از دوستانتان، دو نوع لوکوموتیو مختلف را انتخاب کنید. از آیتم‌های افزایش دهنده سرعت استفاده کنید تا به شما کمک کنند سریع‌تر برانید.

 

ویژگی‌ها:

در حالت یک نفره و یا دونفره بازی کنید و دوستانتان را به مسابقه دعوت کنید

برای افزایش سرعت هرچه‌سریع‌تر صفحه نمایش را لمس کنید

در میان محیط‌های مختلف سه بعدی به رقابت بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود