آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battleship vs Submarine Gold v1.1

Battleship vs Submarine Gold نسخه طلایی بازی کلاسیک ناو جنگی در مقابل زیردریایی است که با گرافیک جدید ارائه می‌شود. در اقیانوس آرام اوضاع برعکس شده است، زیردریایی‌هایی با نام “مثلث سیاه” در حال تعقیب نیروهای متفقین هستند. این‌ها تا کنون بیش از نیمی از نیروهای متفقین را در اقیانوس آرام شمالی نابود کرده‌اند که باعث غرق شدن میلیون‌ها تن فولاد در اقیانوس شده است. در این بازی دقت بسیار مهم می‌باشد. هر بار یک مأموریت را بدون خطا رفتن تیر به پایان برسانید، امتیازتان دو برابر می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود