آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

S-Tools -Super tools- v1.7

S-Tools -Super tools یک ابزار کاملا مناسب برای کاربران سیستم عامل اندروید بوده که به راحتی زاویه ها را اندازه گیری می نماید. با نصب این برنامه کاربردی در گوشی می توانید از این پس خطوط منحنی ها و مثلت ها را به سادگی اندازه گیری نمایید. برنامه مانند کاغذ شبیه سازی شده زاویه ها را اندازه گیری می نماید. از این پس سایز دقیق اشیا و اندازه آن ها و حتی زاویه های آن ها را به دست آورید. شایان توجه بوده که رابط کاربری این نرم افزار فوق العاده ساده عرضه شده است. این برنامه شامل 15 ابزار مهندسی می باشد.

ویژگی های اصلی:

وجود 15 ابزار مهندسی در برنامه

اندازه گیری خطوط منحنی ها

اندازه گیری زاویه ها

ابط کاربری زیبا

 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالی دانلود کنید همه چیزه دقیق به دست میاره

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود