آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Paperland Season LiveWallpaper v1.0.2ES

Paperland Season LiveWallpaper  فوق العاده زیبا ، شیک و قابل تنظیم می باشد. با استفاده از این بسته زیبا و شیک می توانید صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود را به صورت کامل سفارشی سازید. این وال پیپرها شامل تصویر زمینه هایی در فصل های بهار ، زمستان ، تابستان و پاییز می باشند. موضوعاتی از قبیل رنگین کمان ، هلیکوپتر ، بالن ، باران ، ماشین و شناسه های عمومی در این بسته وجود داشته که می توانید آن ها را در صفحه خود قرار دهید. وال پیپر را طمابق با سلیقه شخصی خودتان تغییر دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود