آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Phenomenon v1.7.7

شما در نقش Barry  یک محقق ماوراء الطبیعه و نویسنده کتاب ماوراء الطبیعه هستید ! کار خود را در سراسر جهان آغاز نمایید. کار شما در سراسر جهان شناخته شده است. بسیاری از فعالیت های مختلف برای کمک به این محقق انجام گرفته اما هیچ کدام آن ها فایده و سودی برای این محقق نداشته است. برای انجام دادن بازی The Phenomenon به هوش ، توانایی و کارایی منحصر به فردی نیاز دارید. مراحل این بازی را به انجام رسانده و سپس امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید .

توجه : لطفا دقت داشته باشید که برای نصب این بازی به حداقل 1 گیگابایت رم احتیاج دارید

 

ویژگی ها :

بهترین محقق ماوراء الطبیعه و نویسنده کتاب ماوراء الطبیعه

گرافیک خیلی خوب و جذاب بازی

برخورداری از حیله و تزویر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود