آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

VidCon Video Converter Premium 3.0.3

Video Converter Android 2 بهترین برنامه تبدیل ویدیو برای اندروید است. با پشتیبانی پس زمینه از کتابخانه ffmpeg، این برنامه می‌تواند تقریباً هر نوع فرمت ویدیویی  را به mpeg4 و h264 تبدیل کند. به جای استفاده از پلیرهای متنوع برای پخش فرمت‌های مختلف، با استفاده از این برنامه ویدیوهای خود را به فرمتی که اندروید از آن پشتیبانی می‌کند تبدیل کرده و با پخش آن توسط پلیر سیستم و استفاده از شتاب سخت‌افزاری، تجربه بهتری از پخش ویدیو را داشته باشید.

ویژگی‌ها:

قابلیت تبدیل تقریباً هر نوع فایل به mp4 و یا h264

اندازه فایل ویدیویی را برای ارسال کاهش دهید

دارای حالت دستی برای تعیین نرخ بیت، رزولوشن، نرخ بیت صدا و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • خیلی خوب بیشتر برا گوشیهای چینی که وقتی فایل دان میشه اجرا نمیشه وبا ید فایلو فرمت کرد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود