آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

San Juan v2.2 + data

San Juan نام بازی ورق هیجان انگیز این بار برای دستگاه های مبتنی بر اندروید بوده که طرفداران زیادی را در سراسر جهان جذب کرده است. آیا فکر می کنید که به اندازه کافی قدرتمند و باهوش هستید تا بتوانید مراحل این بازی را به انجام برسانید ؟ این بازی هیجان انگیز توسط آندریاس  طراحی و تولید شده است. سه تا بازیکن مخالف در بازی وجود داشته که بایستی کارت های متعددی را کسب کنند. از دوستان خود برای انجام این بازی و کمک و یاری رساندن دعوت نمایید و سپس مراحل را به اتمام برسانید.

ویژگی های اصلی:

به انجام رساندن مراحل هیجانی و فانتزی

وجود سه بازیکن مختلف در بازی

بهترین بازی ورق ارائه شده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود