آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

Photo Comics Pro v2.780.CPG

برنامه ویرایش تصویر Photo Comics Pro یک ابزار جامع ساخت کلاژ طنز برای اندروید است که تعداد زیادی برچسب را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد. از حس شوخ‌طبعی خود استفاده کرده و به کمک این برنامه پوسترهای باورنکردنی بسازید. با خلاقیت و استفاده از برچسب‌های مختلف، زیرنویس و انفجارها می‌توانید چیزهای شگفت‌انگیزی ایجاد کنید. پس از ویرایش تصویر آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و توجه بقیه را به خود جلب کنید. با استفاده از ابزار پاک کن می‌توانید قسمتی از برچسب را پاک کرده و همپوشانی ایجاد کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود