آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Planet Zum. Balls Line v2.4

در بازی Planet Zum. Balls Line بایستی به بهترین کاوش گر فضایی  تبدیل شوید. در کهشکان راه شیری کاوش نموده و توپ ها را به صورت یک جا جمع آوری نمایید. هدف اصلی شما جمع آوری توپ های یک رنگ و پیدا کردن سیاره ها می باشند. تمام تلاش و کوشش خودتان را به کار گرفته و سپس کاوش در سیاره ها و کهکشان راه شیری را برای همیشه آغاز نمایید. با جمع آوری امتیازات مختلف شما عزیزان می توانید به راحتی بیش از سه توپ را کنار هم جمع کنید و سپس آن ها را به صورت یک جا از بین ببرید.

ویژگی های اصلی:

از بین بردن توپ ها به صورت یک جا

تبدیل شدن به بهترین کاوشگر در فضا

اتصال توپ های مختلف به هم

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید